Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

 
::::Edhe une mendoj se duhet lene e mbrojtur, pra nqs une e kam cmbrojtur, mbroje ti se une sdi :)! do vazhdoj te punoj dhe me vone do shkruj versionin perfundimtar.
 
::::: Ok shum mir, une po dal pak me shoqnien, nesra mas dite kthena, tani e shikoj.--[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] 2005 Dhjetor 6 21:44 (UTC)
 
== Template Majtas ==
24.783

edits