Dallime mes rishikimeve të "Pare"

20 bytes added ,  15 vjet më parë
Pare u zhvendos tek Paraja: Gramatike dhe ne rasen e shquar
(Pare u zhvendos tek Paraja: Gramatike dhe ne rasen e shquar)
 
(Pa ndryshime)
574

edits