Dallime mes rishikimeve të "Apasionata"

62 bytes added ,  17 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (upss!)
vNo edit summary
|}}
<!-- ... këtu përfundon tabela ... -->
Film artistik i metrazhit të gjatë i Kinostudios [[Shqipëria e Re]] i prodhuar në vitin [[1983]]. Regjinë e kanë bërë [[Kristaq Mitro]] në bashkëpunim me [[Ibrahim Muçaj]]. Në rolet kryesore paraqiten [[Kastriot Çaushi]] (si ? ...), [[Matilda Makoçi]], [[Agim Qirjaqi]], [[Kadri Roshi]] dhe [[Spiro Duni]].
 
Apasionata trajtonö temön e ...
 
Filmi për herë të parë është çfaqur në vitin ?
{{kino-cung}}