Dallime mes rishikimeve të "Otto Barić"

101 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Otto Barić (*19 qershor 1932) në Klagenfurt, Austri. Ish futbollist dhe trajner kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja e futbollit - Shqipëria|Kombë...)
 
'''Otto Barić''' (*lindi më [[19 qershor]] të vitit [[1932)]] në [[Klagenfurt]], [[Austri]]., Ishështë [[futbollist]] dhe [[trajner]] kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja e futbollit - Shqipëria|KombëtarësKombëtaresShqipërisë në futbollShqipëtare]] të futbollit.
 
[[category:futbollistë kroatë]]
[[category:trajnerë kroatë]]