Dallime mes rishikimeve të "Otto Barić"

19 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Otto Barić''' lindi më [[19 qershor]] të vitit [[1932]] në [[Klagenfurt]], [[Austri]], është [[futbollist]] dhe [[trajner]] kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja e futbollit - Shqipëria|Kombëtares së Shqipëtare]] të futbollit.
 
{{biografi-cung}}
 
[[category:futbollistë kroatë]]