Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
| artisti = [[John Petrucci]] dhe [[Jordan Rudess]]
| kopertina = Petrucci&Rudess.jpg
| lëshimi = [[11 dhjetor]] {{M|2000}} <small>(Origjinali)</small><br>[[18 maj]] {{M|2004}} <small>(Ri-lëshimi)</small>
| inçizimi = [[10 qershor]] [[2000]] (Helen Hayes Performing Arts Center, Nyack, New York)
| zhanri = [[Instrumental rock]]<br>[[Jazz]]