Dallime mes rishikimeve të "Faruk Begolli"

9 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
== Lidhje të jashtme ==
*{{imdb emri|id=0066800|emri=Faruk Begolli}}
 
<!--Kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Category:Aktorë shqiptarë]]
[[Category:Regjisorë shqiptarë]]
[[Category:Lindje 1944]]
[[Category:Vdekje 2007]]
 
 
24.783

edits