Ndryshimi mes inspektimeve të "Faruk Begolli"

114 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
Në Theatrin Dodona së bashku me studentet e tij, ai ka arritur disa rezulltate kështu ata kanë realizuar disa shfaqje të njohura siq janë: '''Profesor... jam talent... se jo mahi''', '''Tregimi zoologjik''', '''Heronjtë e kombit''' pastaj shfaqet si '''Kur kishe mujtë me m’pa, qysh më kishe pa''', '''Iluzionet e dashurisë''' e tjera.
 
 
==Tituj të veprave==
=== Teater ===
* '''Profesor... jam talent... se jo mahi''' seri 5 pjesëshe - dramatizimin
* '''Kur kishe mujtë me m’pa, qysh më kishe pa''' - dramatizimin, skenografin dhe kostumografin
* '''Iluzionet e dashurisë''' - dramatizimin
Anonymous user