Dallime mes rishikimeve të "Idajet Sejdiu"

34 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Biografia e vëllezërve Sejdiu''' '''Jashar Sejdiu(.1955)''' '''Idajet Sejdiu(1961)''' Të lindur në fshatin Bozovcë ,fshat që gjendet thellë në rrënzë të malit Sharr,rjedh...)
 
No edit summary
Vëllezërit Sejdiu edhe sot e kësaj dite janë anëtarë të Sh.K.A, “Xheladin Zeqiri “të Tetovës
që këta dy vëllezër që janë legjendë e gjallë e këngëve të bukura të trevave të Maqedonisë perendimore,të kenë jetë të gjatë dhe shëndet ,dhe të kemi edhe shumë albume të reja dhe incizime të tjera nga këta dy bilbila tetovarë.
 
 
'''Pregaditi - Jetmir Sejdiu'''
 
 
43

edits