Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

29 bytes added ,  15 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: {| border="0" cellpadding="2" cellspacing="1" align="right" style="margin-left:1em; background:#DDEEFF;" !colspan="3" | |- style="background:#ffffff" |colspan="3" align=center | [[Figura...)
 
 
== Sukseset ==
KS Naftëtari ka arritur të fitojë një herë Kategorinë e Parë,dhe 5 here kategorine e dyte.
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 27-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>
Anonymous user