Ndryshimi mes inspektimeve të "Abdurrahman Dibra"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Abdurraman Dibra''' ishte Ministër i Brendshëm, i Shqipërisë gjatë periudhave: ([[27. 5.maj]], [[1924]][[10. 6.qershor]], [[1924]]), ([[28.9. shtator]], [[1925]][[10.2.1927 shkurt]], [[1927]]) si dhe ([[26.10. tetor]], [[1927]] - [[10.5. maj]], [[1928]]).
 
{{cung}}