Dallime mes rishikimeve të "Idajet Sejdiu"

172 bytes added ,  14 vjet më parë
No edit summary
Vëllezërit Sejdiu edhe sot e kësaj dite janë anëtarë të Sh.K.A, “Xheladin Zeqiri “të Tetovës
që këta dy vëllezër që janë legjendë e gjallë e këngëve të bukura të trevave të Maqedonisë perendimore,të kenë jetë të gjatë dhe shëndet ,dhe të kemi edhe shumë albume të reja dhe incizime të tjera nga këta dy bilbila tetovarë.
 
=== Albumet muzikore ===
<gallery>
Figura:Foto1.jpg
Figura:Foto2.jashar.jpg
Figura:Foto3.jashar.jpg
Figura:Foto4.jashar.jpg
</gallery>
 
== Shih edhe ==
*[[Jashar Sejdiu]]
 
[[category:këngëtarë shqiptarë]]