Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
Ndryshimet e 80.80.172.67 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Puntori.
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Ndryshimet e 80.80.172.67 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Puntori.)
<tr> <td width="20%" bgcolor="#F0F9FF">
*[[Luft PopullitLeonora Jakupi]]
</td>
<td width="20%" bgcolor="#F1F8ff">