Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

90 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
Ndryshimet e 85.75.80.100 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Eagleal.
v (Ndryshimet e 85.75.80.100 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Eagleal.)
== Sukseset ==
KS Naftëtari ka arritur të fitojë një herë Kategorinë e Parë,dhe 5 here kategorine e dyte.
KS Naftetari ka rritur te fitoje dhe nje kupe Champions League me trajner Vladimir Topin.
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 27-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>