Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
robot Adding: hr, ro Modifying: es, pt
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (robot Adding: hr, ro Modifying: es, pt)
[[bs:Geografija Bosne i Hercegovine]]
[[en:Geography of Bosnia and Herzegovina]]
[[es:Geografía de Bosnia- y Herzegovina]]
[[fr:Géographie de la Bosnie-Herzégovine]]
[[hr:Zemljopis Bosne i Hercegovine]]
[[it:Geografia della Bosnia Erzegovina]]
[[nn:Bosnisk geografi]]
[[no:Bosnia-Hercegovinas geografi]]
[[pl:Geografia Bośni i Hercegowiny]]
[[pt:Geografia da Bósnia- e Herzegovina]]
[[ro:Geografia Bosniei şi Herţegovinei]]
[[sr:Географија Босне и Херцеговине]]