Ndryshimi mes inspektimeve të "Selefizmi"

91 bytes added ,  12 vjet më parë
v
v
== Vepra mbi selefizmin ==
 
== RaferencatBurimi i të dhënave ==
<references/>
http://www.selefi.org/Librat/Bazat%20dhe%20Rregullat%20e%20Menhexhit%20Selefij.html
==Lidhje të jashtme==
* [http://www.selefi.org/Librat/Bazat%20dhe%20Rregullat%20e%20Menhexhit%20Selefij.html Bazat dhe Rregullat e Menhexhi Selefit]
 
== Shih edhe ==