Ndryshimi mes inspektimeve të "Kitara ime - Chitara mea"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:3 serenada1.jpg|right|thumb|Kopertina e diskut<br>'''Kitara ime - Chitara mea''']]
Orkestrimin e ka bërë Shtefan Korbu ndërsa këndojnë Adriana Dumitriu, Gabriela Dumitrescu,
Manuela Mocanu, Shtefan Korbu (luan edhe në orgë) dhe StefanShtefan Botezatu (luanë edhe në kitare). Disku është prodhuar nga [[Liga Albanezilor din România]] në vitin 2005 dhe përmbanë 16 këngë.
 
==Titujt e këngëve==
Anonymous user