Ndryshimi mes inspektimeve të ".tp"

425 bytes added ,  12 vjet më parë
v
robot Adding: ar, be, be-x-old, bpy, bs, ca, cs, da, el, en, eo, eu, fa, fr, hr, hu, hy, id, it, ja, ko, ms, nl, no, pl, ro, ru, sh, sr, sv, tg, th, tk, tr, uk, vi, zh
(Faqe e re: '''.so''' është shtesa e fletave të internetit dhe paraqet domenin zyrtar të Timorit Lindor. {{CITDL}} {{Www-cung}} Category:Domene interneti)
 
v (robot Adding: ar, be, be-x-old, bpy, bs, ca, cs, da, el, en, eo, eu, fa, fr, hr, hu, hy, id, it, ja, ko, ms, nl, no, pl, ro, ru, sh, sr, sv, tg, th, tk, tr, uk, vi, zh)
 
[[Category:Domene interneti]]
 
[[ar:.tp]]
[[be:.tp]]
[[be-x-old:.tp]]
[[bpy:.টিপি]]
[[bs:.tp]]
[[ca:.tp]]
[[cs:.tp]]
[[da:.tp]]
[[el:.tp]]
[[en:.tp]]
[[eo:.tp]]
[[eu:.tp]]
[[fa:.tp]]
[[fr:.tp]]
[[hr:.tp]]
[[hu:.tp]]
[[hy:.tp]]
[[id:.tp]]
[[it:.tp]]
[[ja:.tp]]
[[ko:.tp]]
[[ms:.tp]]
[[nl:.tp]]
[[no:.tp]]
[[pl:.tp]]
[[ro:.tp]]
[[ru:.tp]]
[[sh:.tp]]
[[sr:.tp]]
[[sv:.tp]]
[[tg:.tp]]
[[th:.tp]]
[[tk:.tp]]
[[tr:.tp]]
[[uk:.tp]]
[[vi:.tp]]
[[zh:.tp]]
86.547

edits