Ndryshimi mes inspektimeve të "Petro Nini Luarasi"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
<!--kategorizim dhe nderwiki-->
 
{{Lit-cung}}
[[Category:Letërsia]][[Category:Historia]][[Category:Biografi]]
[[Category:Shkrimtar]]
Anonymous user