Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

27 bytes added ,  15 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 87.202.114.143 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.)
KS Naftëtari ka arritur të fitojë një herë Kategorinë e Parë,dhe 5 here kategorine e dyte.
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 27-16 me trajner Vladimir Topin..<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>
 
==Burimi i të dhënave==
Anonymous user