Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
U kthyen ndryshimet e 91.10.238.96 (diskutimet) në versionin e fundit nga 62.178.105.130.
(korab)
v (U kthyen ndryshimet e 91.10.238.96 (diskutimet) në versionin e fundit nga 62.178.105.130.)
</table>
 
==S==
''Tekst i pjerrët''==S==
<table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="100%" id="AutoNumber1">
korab bajrami
 
*Sabit Bilalli
*[[Sinkopa]] - Avi