Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

→‎H: Hero-G
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 91.10.238.96 (diskutimet) në versionin e fundit nga 62.178.105.130.)
(→‎H: Hero-G)
</table>
 
'''Tekst i trashë'''==H==
==H==
<table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="100%" id="AutoNumber1">
</tr>
</table>
Hero-G eshte nje talent i ri i cili ka ber nje keng e cila degjohet edhe tani ajo eshte publikuar ne web-faqe te ndryshme.
 
==I==
Anonymous user