Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (robot Adding: hr, ro Modifying: es, pt)
[[pt:Geografia da Bósnia e Herzegovina]]
[[ro:Geografia Bosniei şi Herţegovinei]]
[[ru:Географические данные Боснии и Герцеговины]]
[[sr:Географија Босне и Херцеговине]]
35.976

edits