Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 213.163.116.58 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.)
<tr> <td width="20%" bgcolor="#F0F9FF">
*Ibrahim Muqaj
*[[IbrahimI Tukiçihero-G]]
* Idajet Ibrahimi
*Ilir Shaqiri
Anonymous user