Ndryshimi mes inspektimeve të "Lajthia"

No change in size ,  12 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
 
<!-- Përmbajtja e artikulli -->
'''''{{PAGENAME}}''''' ( ''lat. Corylus avelianaavellana'' L.), e njohur edhe si: lethi, lajthiza është bimëve në famijen [[Corylaceae]].
<!-- Prejardhja dhe prejarja e emrit-->
<!-- Elementet përbërse-->
59

edits