Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:South Park"

 
Pjesa ne fillim...nuk ka asnje lidhje me south-park...dhe duhet te hiqet??
[[Përdoruesi:Korabi|*Korabi*]] 16 Dhjetor 2007 21:09 (UTC)
 
: Ai personi e ka shkruajt palidhje te stampa, jo ne artikull, e fshina te stampa. Nganjehere ndodh keshtu qe disa perdorues shkruajn cdo kund ne Wikipedia. Shpesh nese arikulli u gris. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 17 Dhjetor 2007 13:43 (UTC)
24.783

edits