Dallime mes rishikimeve të "South Park"

58 bytes added ,  14 vjet më parë
 
== Filmi ==
Filmi flet për katër personazhet kryesore që mësojnë llafet e pista duke parë një film të aktorëve kanadey Tarrasi dhe BombaçiuPompaxhiu, që thirret kështu se bën gojore si pompa për cigaren. Kështu mamatë e fëmijëve të South Parkut, me në krye mamin e Kajilit, I shpallin luftë Kanadasë. Filmi është i mbushur me pjesë komike si ajo e seksit midis Saddam Hussenit dhe Satanasë.
 
{{seri-cung}}
Anonymous user