Dallime mes rishikimeve të "Hajrudin Hari Vareshanoviq"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
'''Hajrudin Vareshanoviq''', i njohur si Hari Vareshanoviq është një artist boshnjak me prejardhje shqiptare. Lindi më 16. janar 1961 në [[Sarajëvë]]. Është njëri nga kantautorët më të njohur boshnjak dhe themelues i njërit ndër grupet më të popullarizuara boshnjake Hari Mata Hari.
 
Hajrudin Hari Vareshanovic jeton në Sarajevë.
[[Category:Biografi]]
[[ Category: Lindje 1961]]