Dallime mes rishikimeve të "Naser Zymberi"

25 bytes added ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Disa shënime për aktorin Naser Zymberi: Auto biografia dhe rolet.)
vNo edit summary
 
 
*Certifikata e kurorëzimit
 
*Rropullari
 
*Kush nuk vdes nuk është njeri
 
*Kufijt që s’preken
 
*Froni
 
*Kaligula
 
*Një natë në hotel
 
*Ngadhnjimi
 
*Drenusha
 
*Princi i hijeve
 
*Miza në vesh
 
*As par as njohur
 
*Ura e sakrificës
 
*Ëndërr apo zgjëndërr
 
*Bunari afr shtëpisë
 
*Romeo dhe Zhulieta
 
*Vegullia
 
*Musafiri i mallkuar
 
*Darka Publike
 
*Gomari diverzant
 
*Mos e prek
 
*Ligatina
 
*Trokitje
 
 
'''1.2 DISA SHFAQJE PËR FËMIJË'''
 
*Shtëpia prej bore
 
*Nipi dhe gjyshi
41

edits