Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
<table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="100%" id="AutoNumber1">
 
*Vapa(rapper)
*Vellezerit Liti & Biti
*[[Vaçe Zela]]
<td width="20%" bgcolor="#F1F8ff">
*Viktor Paloka
*Vapa(rapper)
*Violeta Deda
*Violeta Kajtazi
Anonymous user