Dallime mes rishikimeve të "Muzikvideo"

40 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (robot Adding: ko:뮤직 비디오)
No edit summary
'''Muzikvideo''', '''klipi muzikor''' apo '''video muzikor''' janë filma të shkurtër, që shfaqin [[kënga|këngë]] në stilin e [[filmi]]t. Ato janë në të shumtën e rasteve të gjata sa vetë kënga dhe e kanë atë si burim të vetëm toni. [http://www.videoatlantic.net Videolar]
 
{{muzi-cung}}
Anonymous user