Dallime mes rishikimeve të "Goja"

135 bytes added ,  14 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 82.114.83.92 (diskutimet) në versionin e fundit nga Driton2007.)
 
== Struktura e gojës ==
Organ sekondar, mirpo i rëndësishëm për depërtimin dhe daljen e ajrit nga organizmi me ç'rast merr pjesë në krijimin e zërit.
 
== Goja e njeriut ==
Anonymous user