Ndryshimi mes inspektimeve të "Sanxhaku i Smederevës"

v
==Shiko dhe këtë==
* [[Doktrina e shenjt serbe]]
==Lidhje të jashtme==
* [http://www.kohajone.com/artikull.php?idm=18885 Alket Aliu : ''Ivo Andric, projekti per shfarosjen e shqiptareve'']
{{Ilirët}}
[[Category:Shqip]]