Ndryshimi mes inspektimeve të "Rafael Márquez"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox futbollist | playername = Rafael Márquez | image = 200px | fullname = Rafael Márquez Álvarez | dateof...)
 
{{Infobox futbollist
| playername = Rafael Márquez
| image = [[Image:Ronaldinho061115Rafael Marquez 15abr2007.jpg|200px]]
| fullname = Rafael Márquez Álvarez
| dateofbirth = {{Ditëlindja dhe mosha|13|2|1979}}
95

edits