Ndryshimi mes inspektimeve të "Rafael Márquez"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{për përmirësim}}
{{shkronja}}
{{Infobox futbollist
| playername = Rafael Márquez
| image = [[Image:Rafael Marquez 15abr2007.jpg|220px]]
| fullname = Rafael Márquez Álvarez
| dateofbirth = {{Ditëlindja dhe mosha|13|2|1979}}