Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Njohja ndërkombëtare e Kosovës"

(→‎Njohja e pavaresise: seksion i ri)
 
Unioni Evropian, NATO dhe OKB - qendrimet e tyre nuk jane publikue ne nje teme te veçant
 
"Organizatat qe e njohin Kosoven si shtet te pavarur" e kam nderrue ne "Organizatat qe e perkrahin KOsoven si shtet te pavarur" Organizatat te ndryhsme nuk mund ta njohin pavaresine e nje shteti te ri por vetem shtetet e pavarura
34

edits