Dallime mes rishikimeve të "Ushqerza e rëndomtë"

v
Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia
v (robot Adding: es, pl, sv Modifying: de)
v (Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia)
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
{{Bio-cung}}
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
<!-- Ndëruiki -->
 
[[Category:Bimë]]
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
 
[[de:Natterkopf]]
3.670

edits