Ndryshimi mes inspektimeve të "Teknologjia grafike"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
[[Nezir Berisha]] dhe [[Abdurrahman Simnica]] autor të disa punimeve nga lëmia e grafikës, mes të cilave edhe të një libri "Bazat e teknologjisë grafike", Prishtinë, 2005, 256 faqe.
 
[[Category:Teknologji grafike| ]]
24.783

edits