Dallime mes rishikimeve të "Naser Zymberi"

10 bytes removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
 
=== Shfaqje teatraleteatër ===
*'''Roberti'''-Çertifikata e kurorëzimit
*'''Kurti'''-Rropullari
*'''Ariu'''-Shtëpia prej bore
 
=== FilmaFilm ===
* [[Gjyshi dhe nipi]]
* [[Unkosova]]
Anonymous user