Milosevo

Joined 27 prill 2008
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Mirëdita, Une jam nga Zvicrra dhe jam edhe ne Wikipedia ne Gijermanisht, Serbisht. {{babel-3|sq-0|sr|de-3}} '''No shqip'' de:Benutzer:Milosevo en:User:Milosevo [[sr:Korisnik:M...)
 
{{babel-3|sq-0|sr|de-3}}
 
'''No shqip'''
 
[[de:Benutzer:Milosevo]]
15

edits