Dallime mes rishikimeve të "Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve "Shota""

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''ShoqeriaAnsambli KulturoKombëtar Artistikei ShotaKëngeve dhe Valleve SHOTA''' me qendereqendër ne PrishtinePrishtinë eshteështë perfaqsuesepërfaqësues ei folklorit te Kosoves ne arenenarenën e folklorit ndekombetarendërkombëtar.
 
{{cung}}
Anonymous user