Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Unë jam përmisues i editimeve palidhje dhe pa regulla drejtshkrimi. Unë jam edhe redajtor n anglisht me emrin "Habibiizi".
 
== Dezintrigimi ==
:Pershendetje perdoruesi Kosovar,
:Ke filluar nje artikull me titullin : [[Dezintrigimi]] kurse ne permbajtje shkruan: '''Dezintegrimi radioaktiv''' është një...
:une nuk kam njohuri te thella mbi fiziken keshtu qe nuk e kuptoj se per cka e ke fjalen tani sepe po dallojn titulli dhe pershkrimi i tije.
:Pershendetje dhe pune te mbare. ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 29 Prill 2008 12:05 (UTC))