Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

No edit summary
:une nuk kam njohuri te thella mbi fiziken keshtu qe nuk e kuptoj se per cka e ke fjalen tani sepe po dallojn titulli dhe pershkrimi i tije.
:Pershendetje dhe pune te mbare. ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 29 Prill 2008 12:05 (UTC))
E di por per dezentrigimin ne pergjithsi nuk di vetem ata radiaoktive por masi oshte te mjeksia nukleare at'her kuptohet prej nentekstit