Dallime mes rishikimeve të "Lorenc Antoni"

2 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (robot Adding: de:Lorenc Antoni)
No edit summary
* “Vajtime, gjamë dhe elegji
* “Këngë dasme”, I,II etj.
*
 
=== Artikuj shkencorë ===
* “Folklori muzikor shqiptar”, tek “Jeta e re”, 1949, nr. 1
Anonymous user