Dallime mes rishikimeve të "South Park"

11 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 84.20.83.76 (diskutimet) në versionin e fundit nga VolkovBot.
No edit summary
v (U kthyen ndryshimet e 84.20.83.76 (diskutimet) në versionin e fundit nga VolkovBot.)
 
== Animimi ==
Për të animuar serialin u përdoren disa kartona të prera, ose programe si [[CorelDRAW]], të animuara me [[Maya (software)|Maya]] dhe perpara meose [[PowerAnimator]].
 
== Muzika ==
 
== Episode ==
Janë bërë 153233 episode deri tashti dhe një film.
 
== Filmi ==