Dallime mes rishikimeve të "Devdas"

No change in size ,  17 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
vNo edit summary
* [http://devdas.indiatimes.com/ Faqja zyrtare]
* [http://molodezhnaja.ch/india_d.htm#devdas Reviev dhe Screenshots te Molodezhnaja]
 
 
{{kinofilm-cung}}
[[Category:Film Indiës]]
[[Category:!Film]]
 
 
[[fr:Devdas]]
[[sv:Devdas]]
 
{{kino-cung}}
 
[[Category:Film Indiës]]
[[Category:!Film]]
24.783

edits