Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha boshnjake"

83 bytes removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Gjuha
|shtet = [[Bosnja dhe Hercegovina|Bosni dhe Hercegovin]]
si dhe:
* [[Kosova|Kosovë]]
* [[Serbia|Serbi]]
* [[Mali i Zi|Mal të Zi]]
* [[Kroacia|Kroaci]]
* [[TurkiaTurqia|TurkiTurqi]]
|vendi = Evrop juglindore
|folës = 5.5 Milion