Ndryshimi mes inspektimeve të "Abandoned Eden"

116 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Robot: Changing Category:!Film)
<!-- ... këtu fillon tabela ... -->
{{InterMovie
|Emri=ABANDONED EDEN
|Aktori8=
|}}
<!-- ... këtu përfundon tabela ... -->
'''Abandoned Eden''' është një dramë televizive e metrazhit të shkurtë, prodhuar në [[Shqipëri]] në vitin [[2004]] nën drejtorin e [[Eno Mikani]]t.<ref><small>{{Imdb titull|id=0403833|titulli=Abandoned Eden}}</small></ref>
 
'''Abandoned Eden''' është një dramë televizive e metrazhit të shkurtë, prodhuar në [[Shqipëri]] në vitin [[2004]] nën drejtorin e [[Eno Mikani]]t.<ref><small>{{Imdb titull|id=0403833|titulli=Abandoned Eden}}</small></ref>
Abandoned Eden është gjiruar në teknikën kolor dhe zgjatë 20min
 
Abandoned Eden është gjiruarxhiruar në teknikën kolor dhe zgjatëzgjat 20min
 
==Buri i të dhënave==
<references />
<!-- Kategorizime -->
 
[[Category:Filma]]
12.723

edits