Dallime mes rishikimeve të "Komisioni Evropian"

v
Robot: Changing Category:Organizata Evropiane
v (Robot: Changing Category:Organizata Evropiane)
Komisioni drejtohet nga [[Drejtori i Komisionit Evropian|Drejtori]] (për momentin ky është [[José Manuel Durão Barroso]]). Zyra qendrore e Komisionit gjendet në [[Bruksel]] dhe gjuhët që përdoren janë [[gjuha angleze|anglishtja]], [[gjuha frenge|frengjishtja]] dhe [[gjuha gjermane|gjermanishtja]].
 
[[Category:Organizata Evropianeevropiane]]
 
[[Category:Organizata Evropiane]]
12.976

edits