Ndryshimi mes inspektimeve të "Flamuri i Francës"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Në [[anglisht|gjuhën angleze]] njihet si '''French tricolour''' ose '''tricolour''', që në [[shqip]] do të thotë '''Tringjyrshi Francez'''.
 
=Shih dhe këtë==
*[[Franca]]